Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (269)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Nuotraukoje mano natūrali plaukų spalva, plaukai pusilgiai ir tiesūs. Norėčiau pakeisti kirpimo stilių. Ką galėtumete patarti?

Virginija

Jūsų veido formai tinka kirpimas, suteikiantis šonuose purumo, apimties, taip pat tinka ilgi, į šoną šukuojami ar tiesūs, iki antakių kirpčiukai.

Spalvą galite rinktis šokoladinę, varinę, kapučino kavos. Jums tiks visi rusvi atspalviai, svarbiausia, kad būtų šilti.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, gražūs plaukai, įvaizdžio konsultantė, kirpėja, konsultacija, plaukų kirpimas, plaukų stilistė

Naujausi komentarai
2013-03-23, 01:26
laba diena, ka man patartumet daryti su plaukais mano plaukai labai nepaklusnus ,tiesus galai linke sakuotis o prie saknu riebaluotis ,jie dazyti bet tokia panasiai ir naturali yra spalva ,taip pat labai veltis linke ,ilgis iiki puses nugaros ,kaip patartumet man kirpt ir dazyt juos ,beja akiu spalva man neaiski ar tai pilka ar tai zalsva i melinuma neina suprast ju ,buciau dekinga uz patarima
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai