Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (266)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau truputį pakeisti savo plaukų kirpimo stilių ir spalvą naujo sezono proga. Esu žaliaakė, plaukai rusvos spalvos, dar nesu jų dažiusi. Plaukai tiesūs, paslankūs, galiukai kartais truputį pasibanguoja. Norėčiau nusidažyti savo plaukus ugnine spalva ir kaip nors išsikarpyti, tačiau išlaikant plaukų ilgį. Ką galėtumėte patarti? Ar man tiktų ugninė plaukų spalva?

Austėja M.

Jums tikrai tiks ugninė (vario) spalva, galite drąsiai ją rinktis. Jei plaukai natūralūs, nedažyti, rinkitės lengvus semi, pusiau cheminius dažus. Šie dažai ne tik suteikia spalvą ir blizgesio, bet ir yra neagresyvūs, tausoja plaukų struktūrą. 

Jūsų veido formai tiktų prakarpyti plaukai per visą plaukų ilgį, išlaikant jį, bei ilgi kirpčiukai iki antakių ar dar ilgesni, šukuojami į šoną ar net tiesūs.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

džiuljera petrulienė, įvaizdžio konsultantė, kirpėja, plaukų priežiūra

Naujausi komentarai
2013-03-19, 13:04
Sveiki patarkit,noreciau atsiaugint greiciau plaukus,kuo galima juos pamaitint.Esu apkuni ,o ilgesni plaukai man tinka labiau dazau sokoladine spalva.Aciu
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai