Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (259)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau, kad patartumėte, koks plaukų kirpimo stilius ir kokia spalva man tinka. Mano plaukai yra tiesūs, gana vešlūs, tamsiai rudi. Šiuo metu jie yra šiek tiek žemiau pečių. Akių spalva - žalsvai ruda.

Jūsų veido formai tiktų ilgi prakarpyti ar vidutinio ilgio plaukų kirpimai. Galimi ilgi, į šoną šukuojami kirpčiukai (tiesių kirpčiukų venkite - optiškai platina veido formą). Prakarpyti derėtų taip, kad šonuose plaukų masė sumažėtų, o viršugalvyje atsikeltų nuo galvos, būtų puresni.

Plaukų spalvą rinkitės iš rudų, varinių atspalvių (šiltų, su auksu ar variu).

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, įvaizdžio konsultantė, kirpėja, konsultacija, plaukų kirpimas, plaukų priežiūra

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai