Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (258)

Laikas.lt

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Jau seniai noriu sužinoti, kokia iš tikrųjų mano veido forma ir koks kirpimas man ideliai tiktų? Taip pat ir plaukų spalva? Labai norėčiau pasirinkti raudoną plaukų spalvą, bet ji gal ne man? 

Eglė

Jūsų veido forma yra ovalas. O tai reiškia, kad galite rinktis bet kurį patikusį kirpimą - tiek ilgų plaukų, tiek vidutinio ar trumpų plaukų. Jei nuspręsite nusikirpti kirpčiukus, rinkitės ilgus, iki antakių ar net iki blakstienų, šukuojamus tiesiai ar į šoną. Tiktų prakarpyti, puresni plaukai, taip pat visi karė kirpimai...

Plaukų spalvą galite rinktis ir šviesią, ir tamsesnę (šokolado, kavos), tačiau šaltų atspalvių be vario.


Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, gražūs plaukai, kirpėja, konsultacija, plaukų priežiūra, plaukų stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai