Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (252)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Kokia šukuosena man tiktų. Norėčiau kirpčiukų, bet nežinau, ar jie man tiktų. Veido forma pailga, akys žalsvos, šukuosena beveik visą gyvenimą tokia pati. Plaukai ilgi, šiek tiek pakarpyti, šviesūs, labai stori ir pūsti, todėl kaskart po galvos trinkimo juos tiesinu. Beje, galvos dešinėje pusėje yra verpetas, iškeliantis toje vietoje plaukus, kas man labai nepatinka.

Jūsų veido formai tinka įvairūs kirpčiukai bei labiau prakarpyti plaukai veido šonuose. Jei plaukai garbanojasi, prakarpius jie dar labiau ir gražiau garbanosis, o putų pagalba išgausite tolygias bangas. Nukirpus trumpiau yra tikimybė, kad nesusitvarkysite su išsipūtusiais plaukais.

Žalių akių merginai labiausiai tinka šiltos ir šviesios plaukų spalvos. Galite rinktis medaus, persiko, smėlio ar net vario atspalvius.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, kirpėja, plaukų priežiūra, plaukų stilistė, plaukų stilistės konsultacijos

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai