Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (251)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėjau pasiteirauti, ar man tiktų kirpčiukai. Norėtųsi atsinaujinti, tik neįsivaizduoju kaip (plaukų spalvos keisti nenoriu). Mano plaukų spalva nuotraukoje natūrali, plaukų ilgis toks pat. Plaukai yra labai ploni.

Neringa

Jūsų veido formai tikrai tiktų kirpčiukai, jie gali būti šukuojami į šoną ir tiesūs ilgi iki blakstienų. Nusikirpus kirpčiukus tikrai pasikeisite, tačiau jei plaukai ploni, kirpčiukus kirpkite ne storus.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, kirpėja, konsultacija, plaukų stilstė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai