Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (246)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Mano natūralūs plaukai yra tamsiai rudi, gal labiau į pilkumą. Plaukai tiesūs, oda šviesi, retai deginuosi, daugumai atrodau išblyškusi. Dabar mano viršutinis plaukų sluoksnis dažomas sruogelėmis, o apatinis - natūralūs plaukai. Surišti jie nelabai gražiai atrodo, geriau būtų viena spalva. Kartą bandžiau atsiauginti natūralią spalvą, bet atrodžiau labai blankiai, tarsi neturėčiau jokių veido bruožų, taigi pasišviesinau plaukų spalvą, tačiau ir toliau jaučiuosi panašiai, taip pat nežinau, kokia man tinkamiausia šukuosena, gal ji ir nuobodoka, o gal ji ir visai man tinka? Taigi, mano plaukai buvo tamsūs, šviesūs, tačiau kiek beklausčiau draugų ir artimųjų, kas man tinka, visi sako skirtingai. Taip pat labai praverstų konsultacija dėl antakių spalvos, dabar jie pilki, kartais dažau juos rudu pieštuku. 

Jūsų veido formai tinka bet kuris plaukų kirpimas, žiurint ko jūs norite - dalykiško ar romantikės įvaizdžio. Jei norite būti labai ryški, dažykite plaukus tamsiau - šokoladine, baklažano spalva, bet tada turėsite
ryškinti antakius, akis, oda gali likti šviesi (tai pabrėš jūsų savitumą).

Jei norite atrodyti romantiška, švelni, dažykite visus plaukus šviesia smėlio spalva, tuomet neryškinkite antakių ir akių. Rinkitės ilgų plaukų kirpimus - prakarpytus, lengvus.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, kirpėja, plaukų stilistės, plaukų stilistės konsultacija

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai