Pažink savo aprangos kodą!

Visada atrodai madingai ir skoningai apsirengusi? Atlik trumputį testuką ir sužinok, ar esi mergina "vasara", "ruduo", "žiema", ar "pavasaris" ir atrask savo išskirtinį stilių.

Nustatykite savo tipą:

1. Kokio atspalvio jūsų oda?

a) Šviesios smėlio, dramblio kaulo, bronzinė su aukso atspalviu.
b) Rožinė, permatoma, šalta su žydrumo atspalviu
c) Blyškiai auksinė, bronzinė su lengvu smėlio atspalviu.
d) Šviesi, blyški, švari, rečiau — tamsi. 

2. Jūsų įdegio spalva?

a) Labai greitai įdegu. Įdegio spalva auksinė su oranžiniu atspalviu.
b) Problemų dėl įdegio nepatiriu. Įdegio atspalvis — peleninis.
c) Lengvai „apskrundu“. Įdegio spalva — raudona.
d) Įdegu greitai. Įdegio spalva — šviesi, labai retai — tamsi.

3. Kokios spalvos jūsų akys?

a) Turkio, žaliai gintarinės, žydros.
b) Neryškios, su pilku atspalviu, galimi geltonos spalvos taškeliai.
c) Sodrios spalvos: juodos, tamsiai rudos, tamsiai mėlynos, šviesiai žalios — šaltos.
d) Smaragdinės, pilkai žydros, gintarinės su ryškiu kontrastu tarp rainelės ir baltymo.

4. Jūsų tikroji plaukų spalva?

a) Plaukai šviesūs.
b) Plaukai nuo šviesios pelenų iki tamsiai rudos, be aukso ar raudono atspalvių.
c) Plaukai auksinio atspalvio, varinio, rečiau pelenų rudos ar šviesiai rusvos, tamsiai kaštoninės rudos.
d) Plaukai — juodi, rudi su pilku atspalviu.

5. Kokios spalvos jūsų antakiai ir blakstienos?

a) Šviesios.
b) Ne itin šviesios.
c) Šviesios su auksiniu atspalviu.
d) Juodos.

6. Ar turite šlakų? Kokio jie atspalvio?

a) Taip. Auksinio atspalvio.
b) Neturiu arba tik truputi ir jie pelenų atspalvio.
c) Šlakų daug.
d) Neturiu.

7. Kokios spalvos jūsų lūpos?

a) Ryškiai rožinės.
b) Blyškiai rožinės.
c) Nuo oranžinės iki ryškiai raudonos.
d) Šaltos rožinės spalvos, su alyviniu atspalviu.

Dabar susumuokite rezultatus ir sužinokite savo tipą. Jei daugiausia: A. — pavasario tipas, B. — vasaros, C. — rudens, D. — žiemos.

A. Mergina — pavasaris

Jums tinka šilti ir švelnūs aprangos spalvų tonai. Per daug intensyvios spalvos gali sugriauti aprangos harmoniją. Ypatingai tinkančios spalvos: žalios atspalviai, raudona (pomidorų padažo, plytų, koralų), persiko ir rusvi atspalviai. Vengtinos: pilka, juoda ir balta, pastelinės spalvos.

Dalykinei aplinkai galite rinktis rusvos spalvos atspalvius, kurie papildomi kontrastiniais marškinėliais. Šiltuoju metų laiku galima rinktis spalvotus, tačiau griežtus drabužius. Laivu nuo darbo metu rinkitės sportinį stilių.

Nesvarbu, ką dėvėtumėte, nepersistenkite su aksesuarais! Rinkantis papuošalus geriau tiks geltoni atspalviai — auksas, paauksuoti dirbiniai, varis, tačiau sidabrą ir baltą auksą reikėtų palikti nuošaly.

B. Mergina — vasara

Jums tinka ramios, prigesintos spalvos — pilkos, žydros, violetinės atspalviai. Pastelinės spalvos — jūsų. Negalima teigti, kad jums netinka ryškūs atspalviai.

Labiausiai tinkamos: citrinos geltona, rusva, prinokusios vyšnios ir rožinis atspalvis. Stenkitės vengti raudonos, oranžinės, juodos ir baltos spalvos. Rekomenduotina atsisakyti ypatingai ryškių ar rėkiančių atspalvių.

Jums tiks elegantiški kostiumėliai, ramių spalvų ir džinsiniai tonai laisvalaikiui. Atkreipkite dėmesį į papuošalus iš sidabro ir rožinio aukso.

C. Mergina — pavasaris

Jums tiks visi rudeninių lapų atspalviai — nuo raudonai rudos iki ryškiai žalios. Aukso ir šilti raudonos atspalviai pabrėš jūsų moteriškumą! Venkite pastelinių spalvų ir šaltų atspalvių — mėlynos ir pilkai rudų tonų. Tarp kita ko, klasikinės spalvos — juoda ir balta — jums taip pat netinkamos.

Jums puikiai tiks tiek dalykiniai drabužiai, tiek daugiasluoksniai aprėdai. Jums tiks militaristinis ir kantri stiliai. Jus simbolizuojate susiliejimą su gamta, semkitės iš jos įkvėpimo!

D. Mergina — žiema

Kontrastinės ir kategorinės spalvos — balta ir juoda — jūsų „arkliukas“. Rinkitės šaltus, tačiau sodrius spalvinius derinius, venkite šiltų spalvų paletės. Tamsiai rožiniai, aviečių, rubino, rašalo violetinės, šalti mėlynos atspalviai ir plieno atspalviai pabrėš jūsų grožį.

Jums geriausiai atrodo dalykiniai kostiumėliai ir vakarinės suknelės. Sportinis ar romantinis stilius jus „supaprastins“ kaip ir pasteliniai atspalviai.

Atkreipkite dėmesį į papuošalus iš sidabro ir baltojo aukso. Baltieji perlai, deimantai, smaragdai — šie akmenys atskleis jūsų grožį.

Parengė Viktorija Gudelė
Iliustr. ladydrive.ru


Naujausi komentarai
Rasa
2017-05-26, 00:29
Jeigu sunku nustatyti įdegį arba odą (o tai sunkiausia yra nustatinėjant savo tipažą), tuomet vadovaukitės klausimu apie plaukų ir lūpų spalvą. Čia yra pirmas žingsnis į savęs pažinimą. Nes visi tie metų laikai turi dar po 3 pogrupius. Be to pagal tipą derinama ne tik aprangos, bet ir makiažo paletė, plaukų spalva. O aprangos stilius ir raštai - pagal veido formą - taigi dar ir ją reikia žinoti.
Rasa
2017-05-26, 00:29
Jeigu sunku nustatyti įdegį arba odą (o tai sunkiausia yra nustatinėjant savo tipažą), tuomet vadovaukitės klausimu apie plaukų ir lūpų spalvą. Čia yra pirmas žingsnis į savęs pažinimą. Nes visi tie metų laikai turi dar po 3 pogrupius. Be to pagal tipą derinama ne tik aprangos, bet ir makiažo paletė, plaukų spalva. O aprangos stilius ir raštai - pagal veido formą - taigi dar ir ją reikia žinoti.
papuga
2010-09-18, 12:56
o as ruduo :) smagus testas
Susidomėjusi
2010-09-17, 16:30
Smagus straipsniukas, bet savęs taip ir neradau, tinkamų sau atsakymų neradau ar bent jau nesugebėjau jų pritaikyti sau, reikia daug interpretuoti, mano plaukai dažyti, todėl nežinau ar reikia pagal natūralią spalvą atsakinėti ar pagal tokią kokia dabar yra, plius neaiškūs atsakymai su tuo įdegiu, aš degu greitai ir tamsiai, bet tokio atsakymo neradau, ką reiškia peleninis įdegis, pilkas? Toks būna?:D
Solveiga071
2010-09-17, 16:20
Netikiu tokiais dalykais, kas kaip nori, tas taip rengiasi.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai