Ką apie jus išduoda jūsų apranga?

Alfa.lt

Drabužiai padeda aplinkiniams susidaryti nuomonę apie jūsų charakterį, pomėgius, privalumus ir trūkumus. Įdomu, kad sąmoningai rinkdamiesi tam tikrus drabužius galime koreguoti aplinkinių nuomonę apie mus, galime paslėpti savo trūkumus arba, priešingai, juos išryškinti.

Visada dėvite tuos pačius drabužius ir renkatės neutralias spalvas?

Paprasti kostiumėliai ir neutralios spalvos užtikrina, kad niekada nesuklysite ir visada atrodysite deramai, tačiau tokie drabužiai paslepia jūsų asmenybę ir aplinkiniams galite atrodyti nuobodi. Paįvairinkite savo aprangą ryškiomis ir originaliomis detalėmis, kurios atkleistų jūsų tikrąjį charakterį.

Dėvite senus drabužius ir bijote naujovių?

Retro drabužiai niekada neišeis iš mados, bet, jei jūsų tikslas nėra sukurti retro stiliaus įvaizdį, iš močiutės spintos ištraukti drabužiai gali atrodyti nuobodžiai ir aplinkiniams išduoti naujovių baimę. Geriau rinkitės retro stiliaus detales ir aksesuarus ir nebijokite jų derinti su šiuolaikinės mados drabužiais.

Drabužiais stengiatės suteikti sau daugiau metų?

Žmogus, kuris rengiasi ne pagal savo amžių, aplinkiniams atskleidžia, kaip jaučiasi darbo, namų ar draugų aplinkoje. Jei sendinate save drabužiais, vadinasi, manote, kad aplinkiniai nevertina jūsų rimtai. Tačiau nepamirškite, kad pagarbos drabužiais neužsitarnausite, o jaunatviškumas laikinas ir juo būtina džiaugtis, o ne slėpti.

Mėgstate per didelius drabužius?

Per dideli drabužiai patogūs, bet jie vizualiai prideda jums papildomų kilogramų ir paslepia jūsų figūros privalumus. Laisvus drabužius galite dėvėti namuose, bet bendradarbiams ir draugams nebijokite parodyti savo privalumų, tad rinkitės savo dydžio, jums geriausiai tinkančio kirpimo ir stiliaus drabužius.

Mėgstate tik vardinius dizainerių drabužius?

Dizainerių drabužiai rodo, kad norite, jog visi žinotų, kokia puiki jūsų finansinė padėtis. Deja, tokia „žinutė“ neigiamai sutinkama aplinkinių ir ji nieko nesako apie jūsų asmenybę.

Patarimas: kaip savo apranga palikti gerą įspūdį?

Rinkitės klasikinio stiliaus juodą suknelę ir klasikinio stilius aukštakulnius. Tvarkingai sušukuokite plaukus ir minimaliai pasidažykite.


apranga, įvaizdis, ką apie jus pasako apranga, mada

Naujausi komentarai
2013-02-01, 21:35
Buti stilinga nereikia daug pinigu,reikia elementaraus supratimo,ka su kuo galima derinti,pavartykit zurnalus,intike pilna info,galu gale pereikite parduotuves kas kabo ant manekenu,juk galima susidaryti bendra vaizda,kas su kuo derinasi,o apsipirkti galima net ir humanoje,ten daug stiiingu ir kokybisku rubu. O as labai megstu spalvas,jos kelia nuotaika,suteikia energijos.Nebuk merginos nuobodzios,spesite visada pasenti
Elara
2013-02-01, 17:09
O aš visada dėviu per didelius drabužius :D Taip,jie patogūs,ne,man nerūpi,ar mano bendradarbiai mato mano privalumus,ar nemato,svarbu,aš gerai su tokiais drabužiais jaučiuosi,o kitu nuomonė man šiuo atveju gyventi netrukdo :P
L
2013-01-31, 20:20
Patarimas kaip palikti gera įspūdi- tai manau pats blogiausias patarimas, nes su juoda suknele nieks nei pastebės, nei atrodysite originaliai... dar visos juodos varnos ir būna kurios niekad neranda bachuru :D
fbgfvbg
2013-01-31, 11:18
na mano kisene nelabai leidzia prisipirkt ivairiaspalviu drabuziu, tai linkstu i juoda dazniausiai, juodas megztukas deres prie visko, juodos kelnes irgi. Be to ir spalvas derinti nelabai moku, tai kam save isstatyt pajuokai. Aisku jei tureciau galimybe ir sugebejimu, mielai rinkciausi ryskesnes spalvas.
MIlda
2013-01-25, 13:36
Norėčiau paprieštarauti Onai. Manau patarimas geras tik žinoma tam tikru laiku ir priklausomai nuo situacijos, o svarbiausia tai, kad juoda suknelė, klasikinio stiliaus nėra laidotuvių rūbas, o atvirkščiai, niekada neapsiriksi jei tokią suknelę dėvėsi, nes tai manau yra labai elegantiška ir kas svarbiausia gražu.
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai