Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (238)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Esu 23 metų panelė, tačiau atrodau kaip 15-os, nes esu žemą ir gan jaunai atrodau. Visi galvoja, kad man 15-18 metų, o iš tikrųjų greitai bus 24-eri. Gal kažkaip galiu pakeisti išvaizdą, kad atrodyčiau rimčiau ir moteriškiau? Kaip reikėtų susitvarkyti plaukus? Jie tiesūs, esu natūrali blondinė. Šioje nuotraukoje jie dažyti tonu šviesiau, plius keletas ryškių sruogelių.

Edita

Jūsų veido formai rekomenduojami tiesūs ilgi kirpčiukai, tačiau su jais jūs atrodysite dar jaunesnė, tad verčiau rinkitės į šoną šukuojamus kirpčius, prakarpytus plaukus šonuose, galima pabandyti su putomis
formuoti garbanas. O jei plaukai nesisuka, rekomenduočiau karė kirpimą su kirpčiukais, manau, tai suteiks elegancijos.

Rinkitės šviesesnius ir šiltesnius atspalvius - medaus, persiko, net visa spalva gali būti tokia kaip jūsų sruogelės.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, kirpėja, plaukų kirpimas, plaukų priežiūra, plaukų stilistė, plaukų stilistės konsultacija

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai