Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (236)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva tokia pati kaip ir nuotraukoje, plaukai niekada nedažyti. Plaukai žemiau pečių, išplauti ir išdžiuvę jie priekyje (ties sklastymu) labai banguojasi bei šiaušiasi ir uždengia, paslepia veida, todėl dažnai tiesinu priekines sruogas. Plaukų labai daug, galiukai šiurkštūs, šakojasi, plaukai nuotraukoje natūraliai išdžiovinti. Akys pilkai žalios. Niekaip nenusprendžiu, kokia yra mano veido forma - kvadrato ar ovalo?

Dovilė

Jūsų veido forma yra labiau pailgas stačiakampis. Tokiai formai rekomenduojama - lengvi, ilgi, į šoną šukuojami kirpčiukai bei prakarpyti plaukai šonuose.

Spalvą rinkitės ryškesnę, tokiu pat tonu ar tamsesnę vario, šokolado. Jei plaukai nedažyti, naudokite pusiau cheminius, silpnesnius dažus.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kirpėja, plaukų stilistė, plaukų stilistės konsultacija

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai