Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (232)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks kirpimas man tiktų? Mano plaukai yra silpni, rudi ir iki pečių. Norėčiau, kad pasiūlytumėte, kaip geriau apsikirpti. Norisi trumpų plaukų. Ką daryti, kad jie atrodytų puresni, nes jie labai ploni.

Jūsų veido formai tiktų prakarpytas ar net asimetriškas karė kirpimas su į šoną šukuojamais kirpčiukais.

Kad plaukų optiškai atrodytų daugiau, patarčiau juos dažyti sruogelėmis ir formuoti atkeliant nuo šaknų putų ir šepečio pagalba.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Naujausi komentarai
2016-12-20, 16:48
Sveiki. Norisi atsinaujinti... esu šviesi, smulkaus sudėjimo, norisi pakeisti plauku stiliu. Planuoju artimiausiu metu vykti i kirpykla, bet nesugalvoju ka su plaukais pasidaryti...
2014-09-11, 19:13
Seiki,koks kirpimas man tiktu naturalus plauki rudi tiesus,dazau juodai,akys melynos.aciu
2013-03-20, 15:34
kaip apsikirpti plaukus, jei veido forma kvadratine, pv veidas smulkutis
2013-03-20, 15:34
kaip apsikirpti plaukus, jei veido forma kvadratine, pv veidas smulkutis
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai