Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (231)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas man tiktų ir nestorintų veido? Norisi atsinaujinti, pabodo tas pats per tą patį. Mano plaukai nepaklusnūs, po galvos trinkimo jie būna visiškai tiesūs. Natūrali spalva yra kaštoninė, juodai dažau jau apie 4 metus, kartais pasvajoju apie šviesią spalvą, tačiau žinau, jog tai labai pakenks plaukams. Norisi kažko naujo ir tinkamo.

Brigita

Jūsų veido formai tiktų lengvi į šoną šukuojami kirpčiukai, prakarpyti plaukai per visą plaukų ilgį išlaikant jį tokį pat.

Spalvą galite vienu-dviem tonais pašviesinti: ruda ar šokoladine spalva. Taip pat rekomenduočiau paivairinti spalvą šviesiais akcentais ar pašviesinti plaukų galiukus.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai