Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (225)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva šviesiai ruda (labiau į geltonumą), tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki menčių, tiesūs, labai ploni, nepaklusnūs, dažniausiai priglūdę. Galiukai nuo dažymo pasidarė šiurkštūs. Sklastymas per vidurį, nors kelis kartus kirpimas buvo toks, kad jis ėjo per šoną, tačiau vis tiek plaukai grįžo į pradinę padėtį.

Audra M.

Jūsų veido formai tinka ilgi, šukuojami į šoną kirpčiukai, prakarpytas viršugalvis bei plaukai veido šonuose. Jei rinktumėtės trumpesnių plaukų kirpimą, rekomenduočiau prailgintą karė su lengvais ilgais kirpčiukais.

Spalvą rinkitės šiltų tonų. Jei norisi optiškai daugiau plaukų, rinkitės kelių artimų spalvų derinius: medaus ir vario, smėlio ir persiko, rugių ir šokolado.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

Džiuljeta Petrulienė, kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai