Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (224)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks kirpimas ir spalva man tiktų? Mano plaukai garbanoti nuo plaukų apačios, kartais pučiasi, nėra nei stori, nei ploni. Plaukų spalva natūrali, nesu plaukų dažiusi, tik pakirpusi galiukus ir truputį patrumpinusi priekyje iš šonų. Norėčiau pokyčių, galbūt ne labai didelių, bet norisi kažką pakeisti.

Arina

Jūsų viedo formai labiausiai tiktų prakarpyti plaukai per visą plaukų ilgį (jo neikeičiant). Prakarpyti plaukai ims garbanotis per visą plaukų ilgį, ne tik galuose.Uždėjus putų ant drėgnų nešukuotų plaukų,
susiformuotų gražios, nepasipūtusios garbanos. Skyrimą siūlyčiau daryti šone.

Spalvą galite paryškinti nestipriais augaliniais dažais tonu tamsiau ir šiltesne šokolado spalva.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, monika p., stilistė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai