Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (219)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva lietuviška pilkoji, tačiau dabar esu blondinė. Plaukai pakankamai ilgi, tiesūs. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs, išsausėjo ir labai suplonėjo. Mano akys šviesiai mėlynos. Ką patartumėte man su jais daryti? Norėčiau kirpčiukų, tačiau vieni sako, kad tinka, kiti, kad - ne, o kaip manote Jūs?

Alisija

Jūsų veido formai tinka kirpčiukai, tačiau lengvi, dengiantys kaktą ir šukuojami į šoną. Jeigu plaukai nušiuro nuo dažymo, pakirpkite juos trumpiau, pakarpykite šonus ir dažykite keliais tonais tamsiau (kakavos, kavos su pienu) augaliniais dažais. Taip plaukas atsigaus, bus ryškesnė spalva bei ims blizgėti.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

alisija, Džiuljeta Petrulienė, Femina Bona, kokia šukuosena man tiktų, plaukų priežiūra, plaukų stilistė, stilitė

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai