Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (212)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau pakeisti savo įvaizdį ir būtent pas profesionalą. Tačiau nežinau, ar įstengsiu sumokėti už darbą. Gal galima būtų sužinoti prieliminarią kainą?

Valentina

Tiksli informacija teikiama nurodytais telefonais (dėl apsilankymo pas stilistę). Jūsų veido formai tinka ilgesni iki blakstienų kirpčiukai, tiek tiesūs, tiek šukuojami į šoną. Galimi asimetriški kirpimai. Spalvą
galima paįvairinti keliomis artimomis spalvomis: smėlio, kakavos, kavos.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, Paulius, stilistė, valentina

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai