Individualūs stilistės patarimai. Plaukų kirpimas pagal veido formą (210)

Pristatome plaukų stilistę ir įvaizdžio konsultantę - „Femina Bona“ mokymo centro kirpėjų specialybės dėstytoją Džiuljetą Petrulienę, kuri mūsų skaitytojams patars, koks plaukų kirpimas pagal veido formą Jiems geriau tinka.

Norėčiau pasikeisti, bet rimtai nežinau, kaip tai padaryti. Kirpėjos kartoja, kad nieko negali pakeisti. Plaukai labai ilgi, rudi, vešlūs ir garbanojasi. Norėčiau kirpčiukų.

Zarina

Jūsų labai gražūs plaukai ir jums labai tinka garbanos. Kad plaukai dar labiau garbanotųsi, patarčiau juos nuo viršaus prakarpyti palaipsniui išlaikant ilgį. Taip plaukų atrodys dar daugiau ir garbanos bus gražesnės. Jei norisi ryškumo, dažykite plaukus vario spalva, atrodysite įspudingai. Beje, jums tiktų lengvi (tik ne stori), šukuojami į šoną kirpčiukai.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite [email protected]


REIKALAVIMAI: atsiųsta nuotrauka(os) turi būti spalvota, ryški; joje turi aiškiai matytis plaukai, geriausiai, palaidi, nepridengti jokiu galvos apdangalu. Taip pat aiškiai parašykite, kokia Jūsų plaukų struktūra (tiesūs, garbanojasi, banguoti...), ar plaukai vešlūs, ar ploni? Jei dažyti, kokia natūrali plaukų spalva. Taip pat būtinai nurodykite savo akių spalvą, nes nuotraukoje ji ne visada aiškiai matosi. Pvz.:

Laba diena. Koks plaukų kirpimas ir spalva man tiktų? Tikroji plaukų spalva "lietuviška pilkoji", tačiau dabar esu blondinė. Plaukai iki pečių, kai išplaunu labai banguojasi, todėl kasryt juos tiesinu. Nuo dažymo jie pasidarė šiurkštūs. Galbūt tiktų kirpčiukai? Akių spalva - šviesiai ruda.

Kiekvieną savaitę mes publikuojame penkias stilistės konsultacijas. Kadangi laiškų su klausimais stilistė susilaukia labai daug, gali tekti palaukti atsakymo ir keletą savaičių. Laikas.lt redakcija kiekvieną informuos asmeniškai apie išpublikuotą konsultaciją.

kirpėja, kirpėjos Džiuljetos konsultacija, stilistė, zarina

Naujausi komentarai
2012-09-14, 15:40
kokiu adresu jums atsiusti foto?????
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai