Laikas.lt

Paimta iš:
http://laikas.tv3.lt/lt/info/18840/gitaristas-ir-kompozitorius-juozas-martin-pristato-debiutini-singla-ir-jam-sukurta-vaizdo-klipa/

Data: 2017-04-14, 17:00

Gitaristas ir kompozitorius Juozas Martin pristato debiutinį singlą ir jam sukurtą vaizdo klipą

Gedimino Ryženino nuotr.

Juozas Martinkėnas – kol kas mažai kam girdėtas lietuvių atlikėjas, tik pradedantis savo solinę karjerą. Pasivadinęs Juozas Martin, gitaristas ir dainų autorius klausytojams prisistato lyriška daina „Neša tolyn“ ir konceptualiu vaizdo klipu.

Debiutinėje dainoje pasakojama apie plaukimą pasroviui ir norą siekti savo tikslų jo akivaizdoje. Juozas klausytojams kalba apie tai, kaip sunku pasiekti svajones, nuolat gundantis eiti lengvesniu keliu, ir užsibrėžimą tam nepasiduoti bei galiausiai įgyvendinti savo idėjas.

„Tikėjimas yra visa ko pagrindas. Kartais pamirštame apie savo sugebėjimus ir pradedame abejoti savimi kelio viduryje. Tuomet svarbiausia prisiminti, kad geri dalykai lengvai neateina“, – pagrindinę dainos mintį įvardino Juozas Martin.

Gimus dainai, prie kurios aranžuotės prisidėjo garso inžinierius Kazys Riškus imtąsi jai filmuoti lyrišką vaizdo klipą. Atlikėjas nusprendė visą dainos tekstą klausytojams pavaizduoti konceptualia forma. Dainos tekstą jis sudėjo į kryžiažodžio formą, naudodamas populiaraus stalo žaidimo raides.

© Copyright 2010 Laikas.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.