Search Results for: "sausa rankų oda"

Kaip žiemą rūpintis ir puoselėti savo odą?

Kaip žiemą rūpintis ir puoselėti savo odą?

Žiemos ir šildymo laikotarpis tampa tikru iššūkiu dirbantiems biuruose. Oras dažnai išsausėja tiek, kad nesiekia net minimalios rekomenduojamos drėgmės. Kaip išgyventi sausąjį periodą ir padėti savo odai?

Sausos rankų odos priežiūra pavasarį

Sausos rankų odos priežiūra pavasarį

Visos moterys skiria daug dėmesio veido priežiūrai, tačiau tiesa ta, kad rankos labai dažnai tiesiog pamirštamos – o juk joms tenkantis krūvis yra itin didelis… Bėgant metams, rankų oda ima sausėti ir šerpetoti, praranda savo elastingumą ir stangrumą. Ant jos atsiranda raukšlelių ir įtrūkimų. Nepriklausomai nuo to, kokio jūs amžiaus, dėl vitaminų trūkumo oda gali išsausėti ir šerpetoti, todėl būtina imtis atitinkamų priemonių. Jos priežiūra yra labai įvairi, tad jūs galėsite be vargo išsirinkti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį būdą.

Ką daryti

Ką daryti, kad nesausėtų oda, nesielektrintų plaukai ir neskilinėtų lūpos?

Išsausėjusi oda, besielektrinantys plaukai ir suskirdusios lūpos – problemos, su kuriomis žiemą susiduria daugelis Lietuvos moterų. Grožio ekspertė Jūratė Kurilienė sako, kad viso to galima išvengti – tereikia vadovautis nuojauta ir prisiminti pagrindines grožio taisykles.

Medaus galia jūsų odai

Medaus galia jūsų odai

Norėčiau su jumis pasidalinti keletu odos priežiūros medumi paslapčių. Medaus gerbėjos jau žino, kad neverta išleisti šimtus ar net tūkstančius litų drėkinamiesiems ar stabdantiems senėjimo procesus kremams. Pamėginkite namuose pasigaminti „lengvą“ medaus toniką ir suprasite, apie ką šneku. Ir prisiminkite, kad prekybos centrų lentynose daugelio kremų sudėtyje taip pat rasite šio mažo stebuklo – medaus.

Galbūt net nėra lengvesnio kelio, kad jūsų oda taptų aksomine, nei „pasidaryk pats“ odos priežiūros su medumi receptai. Medaus gebėjimas išlaikyti ir įsisavinti drėgmę suteikia jam idealaus kosmetikos priemonių ingridiento statusą, nes jis padeda išsaugoti natūralią odos drėgmę, šviežumą ir apsaugo nuo išdžiūvimo. Žinoma, kad jau nuo seno moterys, besirūpinančios savo grožiu, nuolat lepino savo veidus medaus ir pieno mišiniu, kad oda atjaunėtų ir spinduliuotų.

Medus – natūralus antioksidantas, turintis antimikrobinių savybių, todėl yra puiki priemonė odą apsaugoti nuo žalingų saulės spindulių, palaiko odos gebėjimą atsinaujinti – ji tampa minkšta ir elastinga. Vienas iš labiausiai paplitusių odos gydymų medumi – tai paauglystės spuogų, sukeltų hormoninių pokyčių, gydymas.

Tradicinė kinų medicina tai vadina yin ir yang disbalanso atstatymu organizme. Medus sugeria nešvarumus iš odos porų, todėl yra idealus valiklis. Nenuostabu, kad egzistuoja galybė kosmetikos produktų su medumi, pradedant nuo plaukų, kūdikių odos priežiūros, apsaugos nuo saulės, rankų losjonų, veido šveitiklių, drėkiklių ir t.t.

6 receptai su medumi, kuriuos galite pasigaminti namuose

Agurkų ir medaus tonikas

Su smulkintuvu sutrinkite vieną agurką, nupilkite sultis. Į šias sultis įdėkite du šaukštelius medaus ir gerai išmaišykite. Šį mišinį supilkite į sandarią tarą. Su medvilniniu tamponėliu ryte ir vakare tepkite veido ir kaklo sritis. Palaukite kol nudžius ir tuomet švariai nuskalaukite. Mišinėlį rekomenduojama laikyti šaldytuve, naudoti ne ilgiau nei vieną savaitę.

Obuolių ir medaus kaukė

Smulkintuvu sutrinkite vieną nuluptą, bet su šerdimi obuolį. Tuomet įdėkite vieną valgomąjį šaukštą medaus ir dar kartą gerai išmaišykite iki vientisos masės.Tepkite šį mišinį ant veido ir palikite 15 minučių. Vėliau gerai nuplaukite. Šis mišinėlis skirtas vienkartiniam naudojimui, nepalikite likučių kitam kartui.

Avižų ir medaus veido odos šveitiklis

Sumaišykite į vieną masę šaukštą medaus, vieną šaukštą smulkintų migdolų, du šaukštus sausų avižinių dribsnių ir šiek tiek citrinų sulčių arba natūralaus jogurto. Švelniai įmasažuokite šį mišinį į veido odą, po to gerai nuskalaukite šiltu vandeniu. Šis mišinukas puikiai išvalys poras ir suminkštins veido odą. Taip pat skirtas vienkartiniam naudojimui, nepalikite likučių kitam kartui.

Švelnus medaus valiklis

Sumaišykite į vieną masę ketvirtadalį puodelio medaus, vieną šaukštą skysto muilo ir pusę puodelio glicerino. Naudokite prausdami veidą, patartina su kempinėle. Šį mišinuką patartina naudoti ne ilgiau nei mėnesį.

Karšto medaus vonia

Lengviausias natūralios odos priežiūros receptas su medumi – į karštą vonią įdėkite pusę puodelio medaus (galite ir daugiau). Jūsų oda taps šilkinė! Tai ypač gerai sausai odai.

Alyvuogių aliejaus ir medaus plaukų kondicionierius

Norėdami turėti blizgančius ir stiprius plaukus bei sveiką galvos odą, į pusę puodelio medaus įmaišykite du valgomuosius šaukštus alyvuogių aliejaus ir viską gerai išmaišykite. Šį mišinį tepkite ant drėgnų plaukų. Gerai įmasažuokite į galvos odą ir tolygiai paskirstykite ant plaukų. 30 minučių palikite, patartina užsidėti dušo kepurėlę. Vėliau nuskalaukite ir išsiplaukite plaukus su įprastu šampūnu.

Garantuoju puikų rezultatą!

Rankos forma – charakterio išdavikė

Rankos forma – charakterio išdavikė

Kiek jums laiko reikia perprasti žmogų? Gal ilgiau pabendravus su patikusiu asmeniu vėliau tenka juo nusivilti? Sužinoti tikrąjį žmogaus veidą galima labai greitai. Užtenka atidžiau pažvelgti į jo rankas.

Keturi charakterio tipai pagal rankos formą.

Žemė – platus, kvadratinis delnas ir tokios pačios formos pirštai; stora, šiurkšti, rusvos spalvos oda; delno ilgis* lygus viduriniojo piršto ilgiui.

Būdo bruožai – energingas, turintis stiprias vertybes, kartais užsispyręs, praktiškas, atsakingas, šiek tiek materialistas, gabus rankų darbui.

Oras – kvadrato ar stačiakampio formos delnas ir ilgi pirštai, dažnai su išsikišusiais krumpliais; trumpas nykštys; sausa oda; delnas trumpesnis už vidurinįjį pirštą.

Būdo bruožai – plepus, šmaikštus, šiek tiek paviršutiniškas, piktas, šaltas, puikiai jaučiasi ir psichologiškai, ir materialiai, geba užsiimti tarpusavyje nesusijusiomis veiklomis.

Vanduo – ilgas, ovalios formos delnas su ilgais lanksčiais, dažnai kūgio formos pirštais; delno ilgis lygus viduriniajam pirštui, tačiau horizontaliai delnas už jį trumpesnis.

Būdo bruožai – kūrybingas, įžvalgus, užjaučiantis, kartais paniuręs, emocionalus, pasyvus, uždaras, viską ką daro dažniausiai laikantis paslaptyje.

Ugnis – kvadrato ar stačiakampio formos delnai ir trumpi pirštai; rausva oda; delno ilgis didesnis už viduriniojo piršto ilgį.

Būdo bruožai – spontaniškas ir entuziastingas, optimistas ir šiek tiek egoistas, impulsyvus, nejautrus, labai atviras, jei ką daro, tai labai drąsiai ir instinktyviai.

*Delno ilgis matuojamas nuo riešo iki pirštų augimo linijos.

Kaip mesti rūkyti? Patarimai pagal horoskopą

Kaip mesti rūkyti? Patarimai pagal horoskopą

Kaip bandymą mesti rūkyti lemia dangaus kūnų išsidėstymas ir jų judėjimas arba astrologinė prognozė rūkoriams. Bandžiusieji mesti rūkyti puikiai žino, kad išgyvenimų kaina daug didesnė nei pačių cigarečių…

Kalėdinių dovanų beieškant... Europoje

Kalėdinių dovanų beieškant… Europoje

Sakoma, jog pirmosios kalėdinės mugės atsirado Vokietijoje. Nuo tada daugumoje katalikiškų šalių tai tapo gražia ir pelninga tradicija. Likus mėnesiui iki Kalėdų.

Europoje „duris atveria“ šventinės mugės. Tiems, kurie dar nenupirko dovanų, puiki proga susipažinti su įdomiausiomis kalėdinėmis mugėmis…

Linų sėmenys – grožiui ir sveikatai

Linų sėmenys – grožiui ir sveikatai

Lietuvoje linų auginimas turi gana gilias tradicijas. Jis auginamas ne tik kaip pluoštinis augalas, bet ir kaip turintis nemažai gydomųjų savybių: linų sėmenyse gausu riebalų, baltymų bei dietinių skaidulų, sėmenų aliejuje yra daug įvairių vitaminų, provitamino A, mineralinių medžiagų, fermentų ir t. t. Kita vertus, linai – tai ne tik vaistas, bet ir itin gera kosmetinė priemonė: naudojant ar vartojant linų sėmenų produktus, plaukai greičiau auga, tampa žvilgantys, stiprūs, o oda švelni ir skaisti. Linų sėmenų produktai taip pat skatina riebalų sudeginimą, slopina apetitą, padeda greičiau pašalinti maistą iš organizmo. Tad akivaizdu, jog linų sėmenys – tai ne tik vaistai, bet ir natūrali kosmetinė priemonė.

Medikai įspėja: ligas platinančios erkės jau pabudo

Medikai įspėja: ligas platinančios erkės jau pabudo

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, šiais metais pirmosios aktyvios erkės jau aptiktos skirtingose Lietuvos vietose vasario pabaigoje. Jau žinoma ir apie erkių įsisiurbimo atvejus. Kadangi erkės, platinančios erkinį encefalitą ir Laimo ligą, paplitusios visoje Lietuvos teritorijoje, greitai jų aptiksime visuose miškuose ir parkuose.

Specialistai: metų laikų kaita ir odos priežiūros abėcėlė įkandama ne visiems

Specialistai: metų laikų kaita ir odos priežiūros abėcėlė įkandama ne visiems

Besiskundžiantiems išsausėjusia, šerpetota, paraudusia ar kapiliarų išvagota oda vaistininkai turi atsakymą – nedarykite tipinių odos priežiūros klaidų. O jų, pasak specialistų, ypač gausu baigiantis žiemai ir prasidedant pavasariui. Vaistininkų teigimu, gyventojai dažnai nepakankamai drėkina odą, kremą tepa tuoj prieš išeidami į lauką, nenaudoja apsaugos nuo ultravioletinių spindulių.