Search Results for: "pyragai"

Plikytos tešlos pyragaičiai

Plikytos tešlos pyragaičiai

Puode užverdame vandenį ir jame ištirpdome sviestą, suberiame cukraus miltelius ir išmaišome. Nuolat bemaišant ir nenukeliant nuo ugnies įberiame miltus. Kaitinam tol, kol tešla pasidaro gelsvos spalvos ir atšoka nuo puodo. Tada jį atvėsiname ir mušame po vieną kiaušinį. Paruošta tešla turi būti rūgščios grietinės tirštumo. Skardą išklojame sviestinio popieriumi ir ant jo išspaudžiame su specialiu švirkštu norimos formos plikytus pyragaičius. Kepame gana aukštoje temperatūroje (200- 250 C) apie 15- 20 min. atvėsiname. kokiu norime kremu. Skanaus!

B. Nicholson pristato savo pirmąją elektroninę knygą ir dalinasi plikytų pyragaičių receptu

B. Nicholson pristato savo pirmąją elektroninę knygą ir dalinasi plikytų pyragaičių receptu

„Net pačiai sunku patikėti, koks gausus džiaugsmingais ir nuveiktais dalykais mano dar trumpas laikas Lietuvoje. Prieš kelias savaites dalinausi pirmosiomis video pamokomis, neseniai sūnaus gimtadieniui kepiau tonas keksiukų, o štai šiandien rankose laikau ir Jums parodyti noriu savo pirmąją elektroninę knygą „Beatos virtuvė: kepinių knyga”, – laiške rašo Beata Nicholson.

VDFF: Sumauti pirmadieniai ir braškių pyragaičiai

VDFF: Sumauti pirmadieniai ir braškių pyragaičiai

Filme pasakojama apie nuobodulį ir jo poveikį žmogui. Pristatomi skirtingi žmonės: 32 metų Volstryto biržos makleris, per metus uždirbantis milijoną,…

Apie prokrastinaciją – darbų atidėliojimo sindromą

Apie prokrastinaciją – darbų atidėliojimo sindromą

Ar esate iš tų, kurie rengia darbus paskutinę naktį iki termino pabaigos? Delsiate keisti automobilio padangas tol, kol jums apie tai primena pareigūnas? Gal saugote nuorodas segtuve „būtina perskaityti“, o jūsų savaitės darbų sąrašas kabo ant šaldytuvo jau trečią mėnesį? Sveikinu, esate prokrastinatorius.

Sporto tiesos

Sporto tiesos, kurias nuolat užmirštame

Yra dalykų, apie kuriuos kalbėti tiesiog nepadoru: prezimuojama, kad buhalteris moka daugybos lentelę, o gydytojas – užčiuopti pulsą. Dauguma mūsų lieknėja ar bent jau puoselėja kūno formas taip seniai, kad, atrodytų, žino viską. Deja, aksiomas taip pat kartais reikia priminti.

Pasaulio virtuvių paslaptys: kaip atsigaivinti karštą vasaros dieną?

Pasaulio virtuvių paslaptys: kaip atsigaivinti karštą vasaros dieną?

Vasaros karštymetį išgyvensime lengviau, jei rinksimės organizmą vėsinantį maistą bei gėrimus. Ir nors lietuviški šaltibarščiai nepabos niekada, vasara – puiki proga išmėginti svečiose šalyse vasarą gaminamus tradicinius patiekalus, kurie vėsina.

Ką su maistu darome blogai

Ką su maistu darome blogai, o ką gerai?

Stebuklingos, visiems tinkančios dietos neegzistuoja – visi esame skirtingi. O ir sprendimus dėl savo mitybos priimti gali tik pats žmogus. Kad tie sprendimai būtų teisingi, reikia turėti pakankamai informacijos. O jos, deja, nemažai daliai lietuvių vis dar trūksta. Situaciją pakeisti pasiryžo Guoda Azguridienė, rudenį išleidusi knygą „Maistas. Ką mes darome su juo, o jis su mumis“.

Tradiciniai pusryčiai skirtingose Europos šalyse

Tradiciniai pusryčiai skirtingose Europos šalyse

Išvykus svetur, maistas – viena įdomiausių, labiausiai intriguojančių patirčių. Per jį galima ne tik pažinti šalį, bet ir iki šiol dar neatrastais skoniais ar jų deriniais nustebinti save, o gal net pasisemti įkvėpimo raciono pokyčiams namuose?

Keisčiausios mirtys

Keisčiausios mirtys

Kartais gyvenimas nesiliauja krėtęs groteskiškus pokštus net artėjant giltinei – šios istorinės asmenybės garsios ne tik dėl savo pasiekimų, bet ir dėl keistomis aplinkybėmis ištikusios mirties.

Kaip išvengti „riebalų žudikų“?

Kaip išvengti „riebalų žudikų“?

Transriebalai, hidrinti riebalai, riebalai žudikai. Šiuos terminus girdime, skaitome produktų etiketėse, bet ar tikrai žinome, kokie tai riebalai? Kaip atpažinti sveikatai nepalankius produktus ir nepasiklysti parduotuvių lentynose?