Search Results for: "pilvo riebalai"

Kaip atsikratyti pilvo per 2 savaites?

Kaip atsikratyti pilvo per 2 savaites?

Per trumpą laiką iš apvalaus žmogaus negalima padaryti liekno, tačiau per 14 dienų atsikratyti pilvo – tikrai realu. Tereikia laikytis kelių taisyklių.

Šviežiai spaustos sultys naudingos tik su saiku

Šviežiai spaustos sultys naudingos tik su saiku

Iš vaisių ir daržovių šviežiai išspaustos sultys ar trinti kokteiliai daugeliui žmonių tapo kasdienio maisto raciono dalimi. Šviežias Lietuvoje užaugintų daržovių derlius, soduose sunokę obuoliai, vėlyvos rudens uogos vis dažniau keliauja į šviežių sulčių barų sulčiaspaudes. Tačiau posakis, kas per daug – tas nesveika, galioja ir šiuo atveju.

Dažniausi mitai apie sveiką mitybą: pasitikrinkime

Dažniausi mitai apie sveiką mitybą: pasitikrinkime, ar nesame jų valdomi

Sveikas gyvenimo būdas neįsivaizduojamas be tinkamos mitybos. Tačiau dėl to, kas yra sveika mityba, vis dar laužomos ietys ir intensyviai diskutuojama net tarp ekspertų. Žmonės vis dažniau raginami įdėmiau įsižiūrėti į savo lėkščių turinį bei mitybos įpročius, o esant būtinybei – juos koreguoti.

Septynios kasdienės nuodėmės: rytinis dušas

Septynios kasdienės nuodėmės: rytinis dušas, 8 valandos miego ir kt.

Nepaneigsime, kad cigaretės, alkoholis, greitas maistas yra kenksmingi žmogaus organizmui. Tačiau tikrai nesusimąstėme apie, atrodo, visai nekaltų, įprastų kasdienių „ritualų“ žalą.

Sveikatos ekspertai Dailymail.co.uk atskleidė septynias kasdien daromas nuodėmes.

Kasdienis dušas ar vonia

Dažnai maudytis duše ar vonioje – nesveika. Ypač naudojant karštą vandenį ir tiems žmonėms, kurių oda sausa. Pasak ekspertų, karštas vandentiekio vanduo ir muilas labai sausina odą, naikina jos apsauginį sluoksnį, tad maudantis kasdien duše netgi gali kilti infekcijos. Tačiau, jei negalite be to gyventi, siūloma praustis naudojant šiltą ar šaltą vandenį ir natūralų muilą, tik jokiu būdu ne dušo želę.

8 valandos miego per parą

Žmogui užtenka miegoti 7 valandas per parą. Jei kasnakt miegui skiriama 8 ar daugiau valandų, jaučiamas didesnis nuovargis. Ekspertų teigimu, geriau dienos metu nusnūsti 15 minučių, bet valanda sutrumpinti savo nakties miegą.

Burnos skalavimas, išsivalius dantis

Gan neįprasta, tačiau išsivalius dantis, nereikėtų vandeniu išskalauti burnos. Vanduo tiesiog sunaikina visą apsaugą, kurią buvo suteikusi dantų pasta. Taip pat nepatariama šlapinti šepetėlio prieš dantų valymą.

Geriausia dantis valyti ne po valgio, o prieš valgį likus pusvalandžiui. O jei norisi tai daryti pavalgius, palaukite taip pat bent pusę valandos.

Sėdėjimas ant klozeto

Atlikti gamtinius reikalus atsisėdus yra kenksminga mūsų žarnynui. Gydytojai pataria tai daryti tupint, o kadangi namie tai sunkiau padaryti, išeitis – po kojomis sėdint ant klozeto pasidėti kelių centimetrų aukščio kaladėlę ar kitą atramą.

Namų ruoša

Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad tas sutuoktinis, kuris šeimoje prisiima atsakomybę už maisto gaminimą, namų valymą ir pirkinius, kenčia nuo padidėjusio kraujospūdžio. Žalą organizmui daro ne pats darbo krūvis, o stresas, kylantis bandant viską suspėti.

Valant namus naudojamos įvairiausios cheminės priemonės, kurios didina riziką susirgti astma.

Kvėpavimas

Skamba kiek keistai, tačiau neteisingas kvėpavimas mažina darbingumą, energingumą ir šiaip didina tikimybę susirgti plaučių ligomis. Jei kas mūsų paprašytų giliai įkvėpti, išsitiestume ir kvėpdami išpūstume krūtinę. Iš tikro reikėtų kvėpti iš pilvo. Tad kažką veikdami ar tiesiog bandydami nusiraminti turėtume įkvėpti taip, kad pilvas įdubtų, o iškvėpiant išsipūstų. Būtent taip naudojamas visas plaučių turinys.

Poilsis po vakarienės

Normalu, kad, grįžę po darbo dienos, pavakarieniaujate ir leidžiate sau pailsėti su knyga ar televizoriaus pulteliu rankoje. Tačiau tai leidžia suvartotam maistui virsti riebalais. Geriausia būtų pavalgius vakarienę išeiti bent pusvalandžiui pasivaikščioti ar užsiimti kita ne itin aktyvia veikla. Nebegalios net taisyklės – valgis iki 18 val. vakaro „neina į kūną“. Jei po vakarienės išeisite trumpam pasivaikščiojimui, ji gali būti ir 20 val. ir 21 val.

Kokie požymiai rodo

Kokie požymiai rodo, kad maistas tau žalingas?

Alergija – viena iš iš dažniausių civilizacijos ligų. Dažnu atveju nemaloni kūno reakcija pasireiškia pieno produktams. Tačiau kaip atskirti – tai alergija, ar maisto netoleravimas? Ar tik gydytojas gali nustatyti, kad esi alergiškas tam tikram maisto produktui?

Kaip lieknėja Gintarė Karaliūnaitė – Canuel?

Kaip lieknėja Gintarė Karaliūnaitė – Canuel?

„Lieknėjimo karštligė“ pavasario metu įtraukia daugelį moterų, tarp jų ir pramogų pasaulio atstoves. Išimčių sau nedaro ir po motinystės atostogų į sceną grįžtanti dainininkė Gintarė Karaliūnaitė – Canuel.

Praktiniai patarimai norintiems deginti riebalus

Praktiniai patarimai norintiems deginti riebalus

Vos prakalbus apie figūros dailinimą ar bent jau svorio normalizavimą, dažnai išgirstame terminą „riebalų deginimas“, kuomet omenyje turimas riebalų sluoksnio, susikaupusio dėl neteisingos mitybos, šalinimas.

Ko plastikos chirurgų prašo lietuvės

Ko plastikos chirurgų prašo lietuvės, o dėl ko iš proto eina brazilės?

Ar verta tikėti žmonėmis, teigiančiais, kad išvaizda nėra tokia svarbi, svarbiausia – intelektas, profesionalumas ir patirtis? Psichologai pastebi, jog taip teigiantys gudrauja: iš tiesų gražūs žmonės dažniau jaučiasi laimingi, lengviau randa darbą, užmezga reikalingus kontaktus bei kopia karjeros laiptais. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai galėtų paliudyti kasdien susiduriantys su savo išvaizda nepatenkintais žmonėmis, kurie tikisi pokyčių iš pradžių kūne, o po jų – ir asmeniniame gyvenime ar karjeroje. Norinčiųjų patobulinti savo išvaizdą sparčiai daugėja ne tik pasaulyje, bet ir mūsų šalyje.

5 nenaudingi fiziniai pratimai

5 nenaudingi fiziniai pratimai

Vargstate namuose mankštindami presą, reguliariai lankotės baseine ar sporto klube, tačiau nei celiulito nemažėja, nei papildomi kilogramai krenta? Galbūt patys to nežinodami darote, tai kas jums visiškai nenaudinga. Sporto treneriai įvardija 5 neefektyvius pratimus sporto salėje, baseine ir namie.

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Eteriniai aliejai duše

Individualūs natūralios kosmetikos specialistės patarimai. Eteriniai aliejai duše

Pristatome UAB „Kvapų namai“ gamybos vadovę, natūralios kosmetikos specialistę Rūtą Daunoravičienę, kuri patars jums kaip prižiūrėti veido odą, kokią kosmetiką geriausiai rinktis individualiais atvejais, plačiau papasakos apie odos priežiūrą natūraliomis priemonėmis ir t. t.