Search Results for: "ką valgyti pusryčiams"

5 priežastys valgyti pusryčius

5 priežastys valgyti pusryčius

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad mityba turi reikšmingą įtaką sveikatai, lėtinių neinfekcinių ligų plitimui ir psichinei raidai, tačiau per 20 pastarųjų metų laikas, kurį žmonės praleidžia gamindami maistą, sutrumpėjo beveik 3 kartus – nuo 1 val. 40 min. iki 40 min. Lietuvos gyventojų mitybos įpročių tyrimas, atliktas 2013 metais, parodė, kad tik 23,4 proc. lietuvių laikosi mitybos režimo ir valgo kasdien tuo pačiu metu, ir tik penktadalis žmonių rūpinasi, kad jų valgomas maistas būtų naudingas sveikatai. Dėl įtempto gyvenimo tempo dauguma mieste gyvenančių žmonių netgi atsisako pusryčių, valgydami tik du kartus per dieną – pietus ir vakarienę.

Dešimt patarimų vasaros pusryčiams

Dešimt patarimų vasaros pusryčiams

Pusryčiai svarbiausias ir būtiniausias dienos patiekalas, kuris padeda energingai pradėti naują dieną. Kuo sveikesni pusryčiai, tuo geresnė diena. Šauniausia yra tai, kad iki 9 valandos ryto maistas neina į kūną, nes organizmas tuo metu būna aktyviausias. Vienas iš svarbiausių patarimų – neišeiti iš namų be pusryčių, na. o kad būtų lengviau tai padaryti, pateikiame Jums 10 patarimų, ką sveiko galima suvalgyti pusryčiams!

Pusryčiai: valgyti ar ilgiau pamiegoti?

Pusryčiai: valgyti ar ilgiau pamiegoti?

Pusryčiai – tarsi energijos bomba, „pakraunanti“ organizmą po nakties ir nuteikianti efektyviai pradėti dieną. Tačiau kartais rytais labai sunku atsikelti, ypač, kai rudenėjantys orai atneša lengvą šaltuką, o šildymo sezonas dar neprasidėjo. Tada norisi ilgiau pasivartyti šiltoje lovoje, atsisakant pusryčių.
Pusryčiams – ne! Ar tikrai?

Pusryčiams – elektros lemputė

Pusryčiams – elektros lemputė, pietums – gniužulėlis plaukų… 5 keisti valgymo sutrikimai

Turbūt daugelis, išgirdę žodžių junginį „valgymo sutrikimas“, pagalvojame apie dažniausiai tarp jaunų merginių paplitusią bulimiją ir anoreksiją. Šįkart norime supažindinti su mažiau žinomais ir ne taip gausiai paplitusiais valgymo sutrikimais, kuomet užkandžiaujama labai jau keistais „skanėstais“. Mokslininkai keletą iš jų priskiria „picai“ – sutrikimų grupei, kuomet jaučiama nenumaldoma trauka nevalgomiems objektams. Visgi čia smaližiaujama visai ne itališkos virtuvės šedevrais…

Recenzija. Dorothy Koomson romanas „Zefyrai pusryčiams“

Recenzija. Dorothy Koomson romanas „Zefyrai pusryčiams“

Kokio skonio yra zefyrai? Beprotiškai saldūs. Minkšti ir purūs. Rausvi ir balti. Tirpsta burnoje. Nors naujausios Dorothy Koomson knygos pavadinimas skamba labai saldžiai, tai nesaldus romanas. Jei pradėjome apie prieskonius, tai galima sakyti, kad šios istorijos veikėjų gyvenimas panašus į zefyrus su daug druskos ir labai daug karčių pipirų.

Tinkami deriniai: ką su kuo valgyti

Tinkami deriniai: ką su kuo valgyti

Mitybos specialistai teigia, kad nuo to, kokius produktus vartosime gamindami vieną ar kitą patiekalą, priklauso ne tik jo skonis, bet ir nauda ar kenksmingumas.

Tradiciniai pusryčiai skirtingose Europos šalyse

Tradiciniai pusryčiai skirtingose Europos šalyse

Išvykus svetur, maistas – viena įdomiausių, labiausiai intriguojančių patirčių. Per jį galima ne tik pažinti šalį, bet ir iki šiol dar neatrastais skoniais ar jų deriniais nustebinti save, o gal net pasisemti įkvėpimo raciono pokyčiams namuose?

Viskas apie pusryčius ir jų naudą

Viskas apie pusryčius ir jų naudą

Pusryčiai – svarbus energijos šaltinis sėkmingai dienos pradžiai. Pusryčius verta valgyti ne tik dėl geros savijautos, puikios nuotaikos, sotumo jausmo, bet ir dėl savo fizinės sveikatos. Papusryčiavę turėsite daugiau jėgų fizinei ir protinei veiklai, ne taip išalksite iki pietų, jausitės energingesni ir aktyvesni. Pusryčiai – viena svarbiausių sveiko gyvenimo taisyklių.

Kaip laikytis iškrovos dienų?

Kaip laikytis iškrovos dienų?

Niekas nepaneigs, kad dietos – nelengvas išbandymas mūsų organizmui. Ką daryti, jeigu jums sunku jų laikytis? Kaip numesti svorio nekenkiant sau ir be didelių pastangų ar diskomforto?

Kaip nepriaugti svorio atostogaujant?

Kaip nepriaugti svorio atostogaujant?

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ pastebi, jog vis daugiau Lietuvos keliautojų savo atostogoms užsienyje renkasi poilsį su „viskas įskaičiuota“ paketu, o poilsiautojų pamėgtuose Turkijos kurortuose net 95 proc. viešbučių siūlo maitinimą mažiausiai tris kartus per dieną.