Search Results for: "balta šypsena"

Ką daryti

Ką daryti, kad šypsena būtų balta, o dantys sveiki?

Plati ir graži šypsena – tarsi vizitinė kortelė. Deja, dažnas lietuvis šypsena susirūpina ir į specialistus kreipiasi tik atsiradus skausmui ar blogam burnos kvapui, o odontologus vis dar sieja su baime ir nemaloniais pojūčiais.

Pasidaryk pats – dantų pasta baltai šypsenai (Foto)

Pasidaryk pats – dantų pasta baltai šypsenai (Foto)

Sakoma, kad juoktis labai sveika. Manyčiau, kad ne tik sveika, bet ir labai malonu, o dar maloniau šypsotis baltais dantimis. Šį kartą siūlau patiems pasigaminti natūralią dantų pastą, kvepiančią mėtomis. Negrįšime į senovės laikus, pradėję naudoti bambuko šakelėmis vietoj dantų šepetėlio, bet tai gali būti smagi pižamų vakarėlio pramoga. O jei tiks ir patiks, – dar geriau.

3 mitai apie burnos priežiūrą ir spindinčią šypseną

3 mitai apie burnos priežiūrą ir spindinčią šypseną

Spindinti šypsena – pati gražiausia puošmena. Tad nenuostabu, kad prasidėjęs vasaros švenčių bumas prie odontologų kabinetų atgena eiles pacienčių, norinčių baltos šypsenos. Vis tik gydytoja odontologė teigia, kad dantų sveikata pradėti rūpintis reikėtų ne nuo to ir pastebi, kad pacientai neretai yra įtikėję klaidingais mitais apie burnos priežiūrą bei veiksnius, darančius didžiausią įtaką dantų spalvos pokyčiams.

Pabaisos baltais chalatais – „pamišusių“  mokslininkų top-10 (N-18)

Pabaisos baltais chalatais – „pamišusių“ mokslininkų top-10 (N-18)

Neįtikėtinos “išprotėjusių” mokslininkų istorijos, išlikusios iki šių dienų vis dar stebina ir šiurpina visuomenę!Dažniausiai mokslininkai mums asocijuojasi su garbingą darbą dirbančiais žmonėmis, kovojančiais dėl geresnio gyvenimo visame pasaulyje. Minėti žmonės skatina technologinį progresą bei modernizuoja visuomenę… Tačiau ar visada viskas būna taip gražu? Atsakymą į šį klausimą Jūs rasite šiame straipsnyje apie “bepročius” mokslininkus ir šiurpias jų eksperimentų istorijas…

Kaip atrodyti nuotraukose gerai?

Kaip atrodyti nuotraukose gerai?

Jei kada nors žiūrėjote į save nuotraukoje, ir matomas vaizdas privertė susigūžti, vadinasi, puikai žinote, kad fotoaparatas, kaip ir veidrodis, niekada nemeluoja.

Taigi, kai esate visuomenės dėmesio centre, ir papracai seka fotoobjektyvais kiekvieną Jūsų žingsnį, būtina ne tik elgtis padoriai, bet ir išmanyti, kaip įvairiomis aplinkybėmis padarytose nuotraukose visada atrodyti geriau. Ir vargu ar kas žino šias gudrybes geriau nei čekų kilmės JAV multimilijonierė Ivana Trump, viena iš labiausiai fotografuojamų pasaulio moterų.
Štai jos patarimai:
KAIP ELEGANTIŠKAI IŠLIPTI IŠ AUTOMOBILIO
Išlipančios iš automobilio sijonuotos moterys yra vienas mėgstamiausių paparacių vaizdų, nes ne tik atskleidžia fotografuojamo asmens elegantiškumą, bet ir teikia daug galimybių užfiksuoti juokingą kadrą… Pavojingiausia tokiose situacijose – iškeliant kojas nevalingai pademonstruoti pasauliui savo apatinius rūbelius. Svarbiausia, išlipant iš automobilio, stenkitės nepakelti kelių aukščiau strėnų, ir, prieš atidarant duris, būkite prie jų kiek įmanoma arčiau. Išlipant iškart tieskite kūną – taip atrodysite oriau.
ŽIŪRĖKITE Į OBJEKTYVĄ PER PETĮ
Tokia poza beveik garantuoja gerą kadrą, nes atrodo natūrali ir nesurežisuota, be to, žaisminga. Kita priežastis –žiūrint per petį, fotokamera užfiksuos tik tris ketvirčius Jūsų veido, ir jis nuotraukoje atrodys siauresnis. Net kai nežiūrite į fotografą pro petį, galite išgauti tą patį efekltą, lengvai pasukdama galvą į dešinę ar į kairę. Žiūrint tiesiai į kamerą, veidas nuotraukoje atrodys apvalesnis.
KODĖL REIKIA SUKRYŽIUOTI KOJAS
Nuotraukoje sukryžiuotos kojos tiesiog siaurina strėnas (užpakalį). Taip pat patartina viršutinės kojos pėdą nulenkti žemyn, nes tai sukelia įspūdį, kad koja yra keliais centimetrais ilgesnė – jokia pasaulio moteris tikrai neužpyktų, jei jos kojos būtų dar ilgesnės. Tačiau kas kita sukryžiuotos ant krūtinės rankos – jos įrėmina viršutinę Jūsų kūno dalį ir sukelia griežtą bei atstumiantį įspūdį. Taip pat neleiskite rankoms kadaruoti šalia šonų, nes atrodys, kad jaučiatės nepatogiai. Geriausia rankomis į ką nors atsiremti – tokia poza rodo, kad Jūsų atsipalaidavusi ir turite gerą laiką.
KAIP SEDĖTI
Jei būsite fotografuojama sėdinti, verčiau sėskite ant sofos ar minkštasuolio ranktūrio, nei ant pačio baldo. Tai padarys Jūsų sedėseną tiesesne, be to, Jūsų kojos nebus priplotos prie sofos (o tuo pačiu, ir nebus pastorintos). Be to, patartina nuo fotoaparato kiek nusisukti, nes sukelia liekninantį efektą, ir atrodysite plonesnė, nei sėdinti tiesiai prieš objektyvą.
APŠVIETIMAS
Venkite aplinkos, kuri verčia Jus prisimerkti. Jei saulė spigina Jums tiesiai į akis, paprašykite fotografo pereiti į kitą vietą. Be to, saulės šviesa neišvengiamai sukurs šešėlius ant Jūsų veido, tad geriausia stovėti atvirame šešėlyje, pavyzdžiui, po medžiu. Profesionalus fotografų apšvietimas balina spalvas, todėl, fotografuojantis su tokio tipo apšvietimu (pavyzdžiui, atelje) patarinta naudoti tamsesnį makiažą, nes su šviesiais tonais atrodysite kaip Adamsų šeimynėlės narė. Tačiau, jei Jūsų maskara yra pernelyg tamsi, akys nuotraukoje atrodys mažesnės nei iš tiesų yra. Ir nesusigundykite užsidėti daugiau makiažo, nei priklauso, nes nuotraukose bet koks veidas visada atrodo labiau kaip kaukė.
Netiesa, kad negalima fotografuotis, kai objektyvas atsuktas į šviesą. Iš tiesų, nėra geresnio būdo paslėpti savo veido bruožų trūkumus, kaip atsistoti nugara į šviesos šaltinį. Be to, blykstė visada išryškina raukšles bei pabrėžia veido raudonį. Geriausia fotografuotis atvirame ore, per saulėlydį arba saulėtekį, tada apšvietimas būna „minkščiausias“.
KAIP ŠYPSOTIS
Visada šypsokitės – rimtu veidu atrodysite įsitempusi ar prisisėmusi vandens į burną. Tačiau dirbtinė šypsena yra dar blogiau – ji visada akivaizdžiai nenatūrali. Geriausias būdas išgauti tinkamą šypseną – įsivaizduoti, kad fotografas yra Jūsų geriausias draugas. Galvokite apie kažką malonaus, bet būkite atsargi, neperlenkite lazdos – pernelyg plati šypsena išryškins raukšles apie akis.
PAREMKITE VEIDĄ RANKA
Taip Jūs automatiškai atrodysite atsipalaidavusi. Galva neabejotinai bus palenkta į vieną pusę, ir taip atrodysite prieinama bei gundanti. Galų gale, tokia poza tinka ir kalbantis su mielu draugu… Flirtuokite su kamera, o jei fotografas Jums patrauklus – flirtuokite ir su juo – tik, aišku, įsitikinusi, kad šalia nėra Jūsų vyro ar draugo…
KAIP LAIKYTI GALVĄ
Truputį pakeltas smakras sumažina dvigubą pagurklį ir vizualiai mažina nosies dydį. Palenktus galvą žemyn, ant Jūsų veido atsiras tamsių šešėlių, todėl tikrai yra daugiau priežasčių fotografuojantis laikyti galvą iškelta. Yra nedidelė gudrybė, kaip suteikti savo burnai ir žemesniajai veido daliai geresnę formą – prispauskite liežuvį prie vidinės viršutinių dantų pusės. Keistai jausmas, sutinku, tačiau jis tikrai duoda gerus rezultatus.
Ilgaveidžiams geriau žvelgti į objektyvą šiek tiek pakėlus smakrą aukščiau. Tačiau plačių šnervių ir mėsingos nosies savininkams verčiau žvelgti į objektyvą iš padilbų.
APRANGA
Pagrindinė taisyklė – nesifotografuoti fone, kurio spalva sutampa su Jūsų aprangos spalva. Antra, balti vyriški marškiniai niekada neatrodo tvarkingai nuotraukose – ji išskaido žmogaus figūros kontūrus, o vaizdajuostėje išbalansuoja kitas baltas spalvas. Dar blogiau nei balti marškiniai – žali arba violetiniai: jie suteikia veidui nenatūralų atspalvį ir iškraipo veido bruožus. Geriausiai šiuolaikinių fotoaparatų matricos perteikia mėlyną spalvą.
FIGŪRA
Nuotraukos centre esantis asmuo visada atrodys storesni, nei stovintys jam iš šonų.
KO NEREIKIA DARYTI:
Nevalgykite ir nesišypsokite tuo pačiu metu. Taip visada atrodysite įsitempusi, ir šypsena atrodys dirbtinė. Verčiau užsidenkite burną ranka, nes kramtantis žmogus bet kuriuo atveju nuotraukose atrodo juokingai.
Nesifotografuokite atviroje saulėje. Būsite priversta prisimerkti, ir ant veido atsiras šešėlių.
Nepūskite lūpyčių ir atvirai nerodykite nepasitenkinimo, kai šalia yra fotografas. Fotoaparatas yra negailestingas užverstoms akims ar piktoms veido išraiškoms.
Kai kurie fotografai mano, kad vienos akies mirktelėjimas atrodo seksualiai, tačiau momentinėse nuotraukose to užfiskuoti praktiškai neįmanoma – visada atrodysite kaip tinginė ar prisigėrusi alkoholio. Pataupykite mirtelėjimus tiems, kuriems išties norite tai padaryti.
Vienintelis žmogus, kuriam leidžiama pamatyti visus Jūsų dantis, yra stomatologas. Šypsotis atvira burna yra gerai, tačiau niekam nemalonu matyti, kiek Jūs turite plombuotų dantų…

Straipsnį parengė Giedrius Drukteinis
elegancija.eu

Siaubo trilerio „Besivaikantys mirtį“ prodiuseris M. Douglasas papasakojo

Siaubo trilerio „Besivaikantys mirtį“ prodiuseris M. Douglasas papasakojo, ką patyrė atsidūręs arti mirties

Kas mūsų laukia po mirties? Neabejojame, kad toks klausimas kilo ne vienam ir ne vieną kartą, o teorijų apie tai prikurta tūkstančiai. Šią paslaptį bandoma išsiaiškinti siaubo trileryje „Besivaikantys mirtį“, kur būsimų medikų penketukas leisis į flirtą su mirtimi, bandydami patirti, ką reiškia leistis į paskutinę kelionę. Filmo aktoriai, kinomanams puikiai žinomi Ellen Page, Nina Dobrev bei prodiuseris Michaelas Douglasas premjeros proga buvo paklausti, kas jų manymu, vyksta žmogui mirus. Pasirodo, M. Douglasas buvo su mirtimi susidūręs dar koledže ir atskleidė savo potyrius.

Interviu su Mantu Stonkumi: „Vaidmuo filme „12 Kėdžių“ užaugino ambicijas“

Interviu su Mantu Stonkumi: „Vaidmuo filme „12 Kėdžių“ užaugino ambicijas“

Atrodo, kad Mantas Stonkus tapo privalomu šių metų simboliu. Jis matomas populiariuosiuose televizijos projektuose, teatro scenoje, jo humoro šou surenka pilnas scenas žiūrovų, jis drąsus socialinės iniciatyvos veidas, kasdienį jo gyvenimą socialiniuose tinkluose seka daugiau nei 100 000 gerbėjų, o įsimintinas debiutas lietuviškoje komedijoje „12 Kėdžių“ pelnė aršiausių kino kritikų pripažinimą. Aktorių ir TV laidų vedėją Mantą Stonkų drąsiai galima vadinti žiūrovų mylimu, išskirtiniu talentu.

23-jų smuikininkas A. Šochas: „Melstis galima ir smuiku“ (interviu)

23-jų smuikininkas A. Šochas: „Melstis galima ir smuiku“ (interviu)

Vokietijoje, Hamburge, smuiko specialybę studijuojantis Algirdas Šochas (23) šią vasarą Lietuvoje – itin retas svečias. Pasiklausyti jaunosios kartos lietuvių atlikėjo galima birželio 20 d., Valdovų rūmuose, renginio „Kultūros naktis“ metu – A. Šochas gros su pianiste Gryta Tatoryte. M. Rostropovičiaus fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ remtas atlikėjas tvirtina, jog tapti profesionaliu muzikantu vienam, be aplinkos palaikymo, yra misija neįmanoma. Viena to priežasčių – reikalingos šešiaženklės sumos.

Muzikiniuose pusryčiuose - saldūs „Baltojo kiro“ Kaišiadorys (video)

Muzikiniuose pusryčiuose – saldūs „Baltojo kiro“ Kaišiadorys (video)

„Baltasis Kiras“ – grupė, grojanti indie-folk-roko muziką, persmelktą lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio.

Keliautojas Vytautas Krasnickas: „Keliauti po pasaulį be pinigų paprasta“

Keliautojas Vytautas Krasnickas: „Keliauti po pasaulį be pinigų paprasta“

Ką bendro turi akcija „Darom“, UNO nuotykių parkas, teisės magistras su kelionėmis po Australiją, Kiniją, Rusiją, Naująją Zelandiją, Egiptą…. ir paskutine iššūkiu tapusia kelione be pinigų po tokias šalis kaip Meksika ar JAV? Atsakymas – Vytautą Krasnicką. Įdomūs, kūrybingi, pašėlę, kitokie nei įprasta žmonės kai kuriuos gąsdina, o kai kai kam tampa įkvėpimo šaltiniu. Šį kartą paskaitoje su ypatingu keliautoju „Laikas.lt“ bando semtis pavasarinio pozityvumo ir dalinasi juo su jumis.