Search Results for: "žaizda"

Kodėl moterys nepatiria seksualinio pasitenkinimo

Kodėl moterys nepatiria seksualinio pasitenkinimo

„Jos nemoka atsiduoti savo pojūčiams ir priimti kito – būtent dėl to seksualinio pasitenkinimo nepatiria 58 proc. moterų,“ – teigia prancūzė gydytoja ginekologė Danielė Flomenbaum.

Ar žmogus gali būti laimingas vienas?

Ar žmogus gali būti laimingas vienas?

Kūrybingos sielos, pripažintos visuomenės akyse, neretai įsigyja prieglobstį kur nors ežerų, miškų ar kalnų šešėlyje ir praleidžia likusią gyvenimo dalį vienumoje. Vieni, bet ne vieniši? Vargu. Galbūt pasirinkę mažesnę blogybę iš dviejų.

Trys šokiruojantys kultūriniai ritualai (N18

Trys šokiruojantys kultūriniai ritualai (N18, foto)

Įvairios kultūros turi savo tradicijas ir ritualus, o kai kurie iš jų yra tokie seni, jog šių laikų žmones kaip reikiant šokiruoja, tad silpnų nervų skaitytojams rekomenduojame nežiūrėti žemiau pateiktos informacijos…

20 neįprastų degtinės panaudojimo būdų

20 neįprastų degtinės panaudojimo būdų

Gerti degtinės nerekomenduojame, tačiau pasitelkti ją į pagalbą buityje tikrai galite – ji atstoja daugybę priemonių ir tinka pačioms įvairiausioms reikmėms. Siūlome susipažinti su 20 neįprastų (tačiau naudingų žinoti) jos panaudojimo būdų.

Vyrų privalumai ir trūkumai pagal horoskopą

Vyrų privalumai ir trūkumai pagal horoskopą

Ne paslaptis, vyrai – amžini vaikai. Motiniškos globos jiems reikia iki pat žilos senatvės. Mes, moterys, jais besirūpindamos, stengiamės perauklėti savo mylimuosius, jų kompleksus ir žalingus įpročius nugename giliai į pasąmonę. Jie prisitaiko prie mūsų troškimų, prisidengia maloniomis kaukėmis, bet, deja, nuo prigimties nepabėgsi. Stiprioji lytis lieka ištikima savo vyriškoms silpnybėms.

Ieškantiems nuotykių – 3 egzotinių kelionių kryptys

Ieškantiems nuotykių – 3 egzotinių kelionių kryptys

Lietuviams keliaujant dažniau ir mažėjant kelionių sezoniškumui, vis daugiau mūsiškių poilsiui renkasi egzotinių kelionių kryptis. Drąsiausi ir nuotykių išsiilgę keliautojai yra linkę tradicines atostogas saulėtuose kurortuose išmainyti į galimybę pasivaikščioti po džiungles, pamatyti civilizacijos nepaliestas gentis ar atrasti laukinius paplūdimius. Nors kartais tokios kelionės kelia nerimą dėl saugumo, skirtingų tradicijų, religijų ar elgesio normų, iš jų parsivežti įspūdžiai bei patirtis atperka viską.

Įdomu ir naudinga: įvairūs ūkiško muilo panaudojimo būdai

Įdomu ir naudinga: įvairūs ūkiško muilo panaudojimo būdai

Daugelio parduotuvių lentynose vis dar galima rasti neišvaizdaus, nelabai maloniai kvepiančio paprasto ūkiško muilo. Kainuoja jis nedaug, ir iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad kitoms šiuolaikinėms priemonėms jis – ne konkurentas. Tačiau kaip yra iš tikrųjų? Atrinkome jums keletą išties įdomių ir naudingų žinoti faktų.

Susižeidėte: ką privalu žinoti?

Susižeidėte: ką privalu žinoti?

Įsipjauti, nudegti, nutrinti ar kitaip pažeisti odą, ko gero, teko kiekvienam. Dažnai smulkiems pažeidimams net neskiriame ypatingo dėmesio – užklijuojame po ranka esančiu pleistru ir tiek. Visgi specialistai pabrėžia, kad, tinkamai nedezinfekavus, neišvalius žaizdos, reguliariai nekeičiant pleistrų ar tvarsčių, net ir mažas odos pažeidimas gali sukelti problemų.

Sušildantys patiekalai pagal Ruslaną Bolgovą ( + receptai)

Sušildantys patiekalai pagal Ruslaną Bolgovą ( + receptai)

Kai spusteli šaltukas, nesinori niekur eiti iš namų: norisi susisukti į antklodę ir su šilta arbata rankoje skaityti knygą ar žiūrėti televizorių. Tačiau nepasiduokite monotonijai, atėjusi žiema neturėtų tapti prastesnės savijautos ar nuotaikos priežastimi. Pakelkite sau tonusą, susišildykite iš vidaus eksperimentuodami virtuvėje, o Jums padės virtuvės šefo Ruslano Bolgovo patarimai, kaip pasigaminti sušildančius patiekalus, kurie ir pakels tonusą, ir stiprins imunitetą.

Mokslininkai įsitikinę: mirusiuosius galima prikelti

Mokslininkai įsitikinę: mirusiuosius galima prikelti

Mirtis yra „ne akimirka, o procesas“, įsitikinęs intensyviosios slaugos specialistas Semas Parnija. Pasak jo, tai viso organizmo insultas, kuriam ištikus širdis nustoja plakti, bet organai miršta ne iš karto. Kadangi jie gali išlikti nepažeisti gana ilgai, todėl „tam tikrą laiką mirtį galima visiškai atšaukti“. S.Parnija ir kiti mokslininkai tiria mirtį tam, kad būtų išgelbėtos gyvybės. Apie tai, ar tikrai, mirus smegenims, mirštame ir mes, ką jaučia žmonės, atsidūrę prie mirties slenksčio ir kokie tyrimai atliekami, kad būtų išgelbėtos gyvybės, pasakojama žurnale „National Geographic Lietuva“.