Nepamirštamas bernvakaris, mergvakaris ar gimtadienis... su ginklu rankoje

Norite savo draugui ar draugei suorganizuoti nepamirštamą šventę ir puikiai praleisti laiką? Gunstalk.lt pasiruošę Jums padėti! Šaudymo pramogos – tai puiki proga smagiai praleisti laiką, gauti adrenalino ir įsimintinų įspūdžių dozę. Šios pramogos puikiai tinka žmonėms mėgstantiems aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdą ar tiesiog norintiems laisvalaikį praleisti kitaip. Šaudymo pramogos tinka visiems, nes ginklai parenkami individualiai, o lauko šaudyklose galite išbandyti įvairius šaudymo būdus.

Gunstalk.lt šaudymo klubas organizuoja šias pramogas:

„Šaudymas į skrendančias lėkštutes“ – lauko šaudykloje Vilniuje galėsite išbandyti pompinius, pusiau automatinius ir klasikinius lygiavamzdžius šautuvus šaudant į lėkštutes, skrendančias skirtingais atstumais ir įvairiomis kryptimis. Mūsų dažnai klausia ar šaudant pirmą kartą įmanoma pataikyti į skriejantį taikinį?! Mes Jums galime užtikrintai atsakyti, kad ne tik įmanoma, bet ir visiškai realu. Lėkštučių skrydžiai nustatyti taip, kad turėtumėte visas galimybes numušti kuo daugiau taikinių.

„Kulkinis šaudymas iš įvairių ginklų“ – šaudymas iš įvairių pistoletų, revolverių ar šautuvų. Šaudykloje taip pat galėsite išbandyti taktinį šaudymą iš pistoletų (šaudoma judant į statinius taikinius) bei snaiperinį šaudymą (šaudoma skirtingais atstumais iš įvairių šautuvų su optika).

Pramoga su deaktyvuotais ginklais „Pasaulio šaunamieji ginklai“ – atvyksime į Jūsų renginio vietą su kolekciniais ginklais. Supažindinsime Jus su įvairiais kulkosvaidžiais, granatsvaidžiais ir minosvaidžiais, suorganizuosime varžybas ar konkursus, o renginio pabaigoje surengsime profesionalią fotosesiją su visais ginklais.

Profesionalūs instruktoriai išaiškins visas šaudymo subtilybes, papasakos kaip elgtis su ginklais, taikytis bei pataikyti. Esant poreikiui mūsų kolektyvas pasirūpins maistu.

Originali šventės idėja sužavės kiekvieną – tikrų ginklų laikymas rankose, šaudymo malonumas, savo reakcijos ir taiklumo patikrinimas ir kulkos skriejimo garsas, o paruošta pramogos aplinka – kaip tikrame mūšio lauke. Jūsų bernvakaris, mergvakaris ar gimtadienis taps nepamirštama švente dalyviams!

Susidomėjote, susisiekite: 861485664 / info@gunstalk.lt / www.gunstalk.lt

bernvakario idėjos, Gunstalk, mergvakario idėjos, pramogos šventėms, šaudymas, šaudymas ginklais

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai