Globotinio pusryčiai: Neidealas idealiame pasaulyje

Pavilnyje, naujakurių rajone, kur viskas iš pažiūros taip gražu ir idealu, kur visą vasarą žydėjo gėlės ir kvepėjo šviežiai nupjauta žolė, kur visi tokie gražūs ir laimingi, ėmė ir atsirado jis. Iš niekur. Kaip kažkas, pamatęs jį, pasakė – „žiauriai baisus ir gąsdinantis visus aplinkui“, visai netinkantis to idealaus pasaulio aplinkai. Ir nesvarbu, kad jam labai skaudėjo, kad jis ėjo link žmonių alkanas, išvargęs ir prašantis pagalbos, visai tai nesvarbu.

Kai jis, neidealas, atsirado idealiam naujakurių rajone, dar neturėjo vardo, o išvaizda visai netiko prie naujų statinių ir šviežiai pjautų pievelių.

Buvusio bevardžio katino gyvenimas mums nežinomas, bet po to, kai jis tapo Laimiu, jau galėtume Jums papasakoti susėdę prie kavos. Tačiau dabar skubiai reikalingas tęsinys Laimio gyvenime – NAMAI arba LAIKINA GLOBA. Kad jau Laimučiui likimas lėmė turėti vardą, gal ir namai namučiai jau arti. Laimis prideda savo foto, nes yra šiuolaikinis katinas, o šiais laikais susipažinti internetu yra tiesiog normalus dalykas.

Tai kastruotas, ramus, labai jaukus ir mielas, gražaus rudo atspalvio kailiuku pasipuošęs murkliukas. Sutiktų gyventi ir sodyboje, ir nuosavoje valdoje, ir bute. Jeigu būtent Jūs norite turėti štai tokį šaunų katiną savo namuose, paskambinkite tel. 861036455. Globojamas Alytuje, tačiau galėtų atkeliauti ir į Vilnių ar pakeliui.augintiniai, dovanojamas katinas, globotinio pusryčiai, gyvūnai, gyvūnų globa, rainas katinas, ryžas katinas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai